19 Dec 2011

BUSANA ZENITHA -NEW DESIGN

DESIGN TERBARU ZENITHA, all r preorder, need 1 week to get the order.
As usual Zenitha uses combed cotton, tile spandex or chiffon in materials.  Hurry get yours today by filling the order form.

ZN32 - JARANG
RM 80
ZN33 NOT AVAILABLE
RM88
ZN34 - JARANG
RM80
ZN35 - JARANG
RM80
ZN36 BLACK NOT AVAILABLE
RM88
ZN37
RM60
ZN38
RM56
ZN42
ZN46
RM60



16 Nov 2011

Anggun Jubah Lycra

*Ukuran Dalam Inci*



(SIZE 1)
Ukuran S

Bahu- 13-14
Dada- 32-34
Pinggang- 26-28
Punggung- 34-36
Lengan- 16
Labuh Tangan- 22
Labuh Jubah- 56
(SIZE 2)
Ukuran S-M
Bahu- 13-14
Dada- 34-36
Pinggang- 28-30
Punggung- 38-40
Lengan- 16
Labuh Tangan- 22
Labuh Jubah- 56
(SIZE 3)
Ukuran M-L

Bahu- 14-15
Dada- 36-38
Pinggang- 34-36
Punggung- 40-42
Lengan- 17
Labuh Tangan- 22
Labuh Jubah- 56
(SIZE 4)
Ukuran L-XL

Bahu- 15-16
Dada- 40-44
Pinggang- 38-40
Punggung- 46-48
Lengan- 22
Labuh Tangan- 22
Labuh Jubah- 56
jubah lycra tanpa dart- rekaan butik terkenal
  
SEPASANG RM180


also available in black and hot pink.



(SIZE 5)
Ukuran XL-UP

Bahu- 16-17
Dada- 52-54
Pinggang- 48-50
Punggung- 56-58
Lengan- 24
Labuh Tangan- 22
Labuh Jubah- 56







CLICK PICTURE TO ENLARGE

NAVY BLUE - SOLD OUT
GOLDEN BROWN - 1 pc left
GOLDEN YELLOW -sold out
GREY  - 1 pc left (M-L size)
ORANGE 
LAVENDER
PURPLE
RED sold out


11 Nov 2011

Salam everyone.  InsyaAllah minggu depan mungkin  Rabu akan ada updates jubah yang cantik-cantik.  So, tunggu ye!  Jangan lupa juga untuk LIKE kami di http://butikblousedankain.blogspot.com.

1 Oct 2011

ZN42



Item Name ZENITA ZN42 MERAH, KUNING, UNGU
Price RM58
Description
 KOMBINASI CARDIGAN RAJUT DENGAN PITA (RIBEN) YANG BOLEH DIGAYAKAN DENGAN PELBAGAI CARA. PENUH CERIA
Available Stock PRE-ORDER
Misc FREE SIZE

30 Sep 2011

ZN31 CKLT



Item Name ZN31CKLT, ABU (GREY)
Price RM 88
Description ZENITHA Jubah cotton ranjut
Available Stock AVAILABLE ITEM
Misc
SIZE S - XL


zn28



,
Item Name zn28 (org , purple, black)
Price 88.00
Description Jubah cotton ranjut (size S, M, L, XL)
Available Stock AVAILABLE ITEM
Misc

12 Aug 2011

MAZAYA-MODEL-16


Item Name MAZAYA-MODEL-16
Price RM69.00
Description
 Bahan Spandex rayon
Warna Two Tone : Putih Gading - Kuning kubus
                           Hitam Misty -Hitam
Available Stock PRE-ORDER
Misc SIZE S,ML,XL

6 Aug 2011

B3-UNGU





Item Name B3 UNGU
Price RM 80
Description Jubah C0tton dengan kombinasi tampalan manik tabur. Jubah cotton yang sejuk, sangat nyaman dan dinamis untuk kegiatan sehari hari. Model kancing depan.
Available Stock SOLD OUT
SAIZ

S   ML     XL
LINGKAR DADA9096104112
LINGKAR PINGGANG828694102
LINGKAR PINGGUL92100110120
LEBAR BAHU38404244
PANJANG TANGAN53535555
PANJANG GAMIS132132132132

Ket : Semua ukuran dalam cm (centimeter)